Секатор универсальный, металлический S951 TP - Техмаг

ВНИМАНИЕ! Цены указаны в гривне при самовывозе товара из магазина(г.Винница, ул.Скалецкого 13). Для других городов независимо от суммы заказа добавляйте +20 грн за упаковку и обработку. Спасибо за Ваше понимание!

Секатор универсальный, металлический S951 TP

Секатор универсальный, металлический S951 TP

Секатор универсальный, металлический S951 TP

Секатор виготовлений із застосуванням сучасної і інноваційної технології, завдяки якій забезпечується отримання чіткого і точного зрізу. 

107,00 ₴

Добавить в корзину

30 другие товары из этого раздела:

Подробнее

Секатор виготовлений із застосуванням сучасної і інноваційної технології, завдяки якій забезпечується отримання чіткого і точного зрізу. Сталь вищої якості, з якої виготовлені ріжуче лезо і опорні поверхні, а також термообробка цих деталей, забезпечує їх виняткову міцність і відмінні ріжучі якості. Ріжуче полотно покрите тефлоном, що захищає метал від іржі і зменшує силу тертя між металом і деревиною.
Завдяки округлої форми леза, секатор застосовується при орізці гілок діаметром до 18 мм, квітів, кореневої системи. Верхня частина рукоятки секатора має мяке гумове покриття, що додає комфорт для руки при роботі. Секатор має контрольну клямку і стрічкову пружину.

Характеристики

  • Ширина захвата - 19 мм
  • Гарантия - 3 мес